VI. Türk Tıp Dünyası Kurultayı
Sağlıkta Biyoteknoloji Uygulamaları
|29 - 31 Ekim 2019
|Renaissance Polat İstanbul Hotel / Bakırköy / İstanbul

  Kurultayımızın ana teması “Biyoteknoloji” olarak belirlenmiştir. Kurultayın odak noktaları; Metabolik Hastalıklar, Kişiselleştirilmiş Tıp, İlaç Geliştirme ve Aşı Geliştirmedir.

  İnsanların yaşam tercihlerinin değişmesi, yaşam süresinin uzaması ve çevresel etkenler, biyoteknolojinin her daim gelişim içerisinde bulunmasını gerektirmektedir.

  İnsanlığın sağlıklı ve daha uzun yaşamasının, biyoteknoloji alanındaki gelişme, bu alandaki yatırımların artırılması ve bunların sonucu olarak ürüne dönüşebilen Ar-Ge çalışmalarının gerçekleşmesi ile mümkün olacağı açıktır.

  Ülkemizde de biyoteknoloji alanında yapılan Ar-Ge çalışmalarına ayrılan bütçe her sene artmaktadır.

  Ülkemiz, sağlık uygulamaları vizyonunu günbegün genişletmekte ve küresel alanda söz sahibi olmak için önemli atılımlarda bulunmaktadır. 6. Türk Tıp Dünyası Kurultayımız da bu amaca hizmet etmek için düzenlenecektir.

  Kurultaya, ülkemizden ve yurt dışından katılacak olan akademisyenler, biyoteknoloji alanındaki gelişmeleri, akademik çalışmaları siz değerli katılımcılar ile paylaşacaktır.

  Bu önemli kurultayda yer almak için aşağıdan kayıt işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.Bildiri başvurusunda dikkat edilmesi gereken hususlar
 • Aşağıda yer alan ön kayıt formunun eksiksiz ve doğru bilgirlerle doldurulması önem arz etmektedir.
 • Başvurusu kabul edilen bildiri sahiplerine kayıt başvuru sırasında belirtmiş olunan e-posta adresine ve telefon numarasına katılım ücretinin yatırılacağı IBAN numarası gönderilecektir.
 • Katılım ücretini 23 Ekim 2019 tarihinden önce ödenmesi gerekmektedir.
 • Ortak yazarlı çalışmalar için, kurultaya bizzat katılacak her bir katılımcının katılım ücretini yatırması zorunludur.
 • Katılım ücreti yatırılırken AÇIKLAMA KISMINA katılımcının T.C Kimlik No, Adı-Soyadı, Kurultay Adı ve Kurultay Katılım Ücreti bilgilerinin yazılması gerekmektedir.
 • Kaydınızın onaylanması için ödeme dekontunun buraya tıklayarak yüklenmesi gerekmektedir.
 • Bildiriler özet bildiri şablonunauygun olarak online olarak gönderilmesi gerekmektedir; sistemden bağımsız olarak e-posta veya posta yoluyla kabul edilmeyecektir.
 • Bildiri gönderimi yapılırken yazarlar sunum tercihi (sözel veya poster) belirtilmelidir. Bildiriler Bilim Kurulu tarafından değerlendirilecek olup, kabul yada ret durumu, aynı zamanda sözel veya poster bildiri olarak kabul edilmesine Bilim Kurulu karar verecektir. Başvuruların durumu, e-posta yolu ile iletilecektir.
 • Sözlü Sunumu / Poster Sunumu yapacak kişilerin kurultaya katılımı zorunludur. Aksi halde Sözlü veya Poster sunum başvuruları değerlendirmeye alınamayacaktır.
 • Poster Bildiri veya Sözlü Bildiri başvurusu yapan katılımcıların Standart Kayıt yapmalarına gerek yoktur. Başvurusu kabul edilmeyen katılımcılar, Standart Katılımcı olarak başvuruda bulunabilirler.
 • Standart kayıt için buraya tıklayınız

 • Elektronik bildiri sistemi 16 Ekim 2019 Çarşamba günü, saat 23:59 sonrası kapatılacaktır.

Kurultay Katılım Ücreti

Standart: 500₺
Öğrenci: 250₺

* Not: Öğrenci kaydı yaptıran katılımcılarımızdan öğrenci belgesi talep edilecektir.

Katılım ücreti içeriği: Sırt çantası, Yaka Kartı, Kalem, Usb Flashbellek, Katılım Belgesi, Bloknot, Lunch Box, Çay - Kahve İkram - Matara

* Konaklama, Transfer, Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği ücrete dahil değildir.İletişim: turktipkurultayi@saglik.gov.tr - 0 (542) 762 39 76
Fuar İle İlgili İletişim: cumhur.bezirci@titck.gov.tr - 0 (312) 218 31 75
Tasarım ve Kodlama: T.C. Sağlık Bakanlığı Proje Yönetim Destek Birimi