VI. Türk Tıp Dünyası Kurultayı
Sağlıkta Biyoteknoloji Uygulamaları
|29 - 31 Ekim 2019
|Renaissance Polat İstanbul Hotel / Bakırköy / İstanbul

  6. Türk Tıp Dünyası Kurultayımız, 29-31 Ekim 2019 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilecektir.

  Kurultayımızın ana teması “Biyoteknoloji” olarak belirlenmiştir. Kurultayın odak noktaları; Metabolik Hastalıklar, Kişiselleştirilmiş Tıp, İlaç Geliştirme ve Aşı Geliştirmedir.

  İnsanların yaşam tercihlerinin değişmesi, yaşam süresinin uzaması ve çevresel etkenler, biyoteknolojinin her daim gelişim içerisinde bulunmasını gerektirmektedir.

  İnsanlığın sağlıklı ve daha uzun yaşamasının, biyoteknoloji alanındaki gelişme, bu alandaki yatırımların artırılması ve bunların sonucu olarak ürüne dönüşebilen Ar-Ge çalışmalarının gerçekleşmesi ile mümkün olacağı açıktır.

  Ülkemizde de biyoteknoloji alanında yapılan Ar-Ge çalışmalarına ayrılan bütçe her sene artmaktadır.

  Ülkemiz, sağlık uygulamaları vizyonunu günbegün genişletmekte ve küresel alanda söz sahibi olmak için önemli atılımlarda bulunmaktadır. 6. Türk Tıp Dünyası Kurultayımız da bu amaca hizmet etmek için düzenlenecektir.

  Kurultaya, ülkemizden ve yurt dışından katılacak olan akademisyenler, biyoteknoloji alanındaki gelişmeleri, akademik çalışmaları siz değerli katılımcılar ile paylaşacaktır.

  Bu önemli kurultayda yer almak için aşağıdan kayıt işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.Başvuru ve Kayıtta dikkat edilmesi gereken hususlar
 • Aşağıda yer alan ön kayıt formunun eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurulması önem arz etmektedir.
 • Kayıt başvuru sırasında belirtmiş olduğunuz mail adresine ve telefon numarasına katılım ücretinin yatırılacağı IBAN numarası gönderilecektir.
 • Başvurusu kabul edilen katılımcıların katılım ücretini 25/10/2019 tarihinden önce ödemesi gerekmektedir.
 • Katılım ücreti yatırılırken AÇIKLAMA KISMINA katılımcının T.C Kimlik No, Adı-Soyadı, Kurultay Adı ve Kurultay Katılım Ücreti bilgilerinin yazılması gerekmektedir.
 • Kaydınızın onaylanması için ödeme dekontunun buraya tıklayarak yüklenmesi gerekmektedir.
 • Katılım sayısı kontenjanla sınırlıdır.
 • Poster bildiri veya Sözlü bildiri başvurularınız için buraya tıklayınız.

Kurultay Katılım Ücreti

Standart: 500₺
Öğrenci: 250₺

* Not: Öğrenci kaydı yaptıran katılımcılarımızdan öğrenci belgesi talep edilecektir.

Katılım ücreti içeriği: Sırt çantası, Yaka Kartı, Kalem, Usb Flashbellek, Katılım Belgesi, Bloknot, Lunch Box, Çay - Kahve İkram - Matara

* Konaklama, Transfer, Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği ücrete dahil değildir.İletişim: turktipkurultayi@saglik.gov.tr - 0 (542) 762 39 76
Fuar İle İlgili İletişim: cumhur.bezirci@titck.gov.tr - 0 (312) 218 31 75
Tasarım ve Kodlama: T.C. Sağlık Bakanlığı Proje Yönetim Destek Birimi